Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için çerez politikamızı ve kişisel verilerin korunması hakkında açıklama metnini inceleyebilirsiniz.
Hakkımızda - Kurumsal | Veyisoğlu Grup - Siemens Yetkili Satıcısı

Hakkımızda

VEYİSOĞLU GRUP  1978 yılında  “Veyisoğlu Güneş Enerjisi” imalatıyla başladı. Müşterilerimizden kazanmış olduğumuz güveni ve esnaflık tecrübemizi 1999 yılında Siemens markası ve tüketici dostu teknolojileriyle birleştirerek  ilk mağazamızı Bayındır’da açtık. Güler yüzlü ve güvenilir hizmetimizle kısa zamanda büyüdük. İkinci mağazamız 2000 yılında Kemalpaşa’da hizmet vermeye başladı. Sürekli değişen teknoloji ve şartlar dahilinde verdiğimiz hizmetin sürekliliğini sağlamak, hizmet ağımızı genişletmek ve kalıcı olmak en büyük amacımız oldu.  Bu kapsamda 2009 yılında üçüncü mağazamız Ödemiş’te hizmete başladı. Hedeflerimiz doğrultusunda 2017 yılında dördüncü mağazamızı Tire’de açtık. İzmir ilçelerinde hizmet veren en büyük bayi olduk. Yeni teknolojileri tüketicilerimizle en yüksek hizmet kalitesi anlayışı çerçevesinde buluşturarak ev teknolojileri sektöründe fark yaratıyoruz.

Beyaz eşya sektöründe 21 yıllık tecrübemiz, seçkin markalarımız 4 mağazamız ve işinde uzman ekibimizle hizmet vermeye devam ediyoruz.